NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
