NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa
