NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය
