NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Width
sk: Šírka

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Duration
sk: Trvanie

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Caption
sk: Popis

en: Standard
sk: Štandardná

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Primary
sk: Primárny

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
