NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Blog
ta: வலைப்பு
