NPR (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Image settings
fi: Kuva-asetukset

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Width
fi: Leveys

en: standard
fi: standardi

en: Blog
fi: Blogi

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Duration
fi: Kesto

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Standard
fi: Standardi

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Image Type
fi: Kuvien sisältötyyppi

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Primary Image
fi: Ensisijainen kuva

en: Format: @display
fi: Muoto: @display

en: The width of the image in pixels.
fi: Kuvan leveys pikseleinä.
