NPR (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Image settings
is: Myndastillingar

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Width
is: Breidd

en: Blog
is: Blogg
