NPR (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Width
km: ទទឹង

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
