NPR (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Date format
nn: Datoformat

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Blog
nn: Blogg

en: Subtitle
nn: Undertittel
