NPR (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Width
el: Πλάτος

en: standard
el: βασικό

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Standard
el: Βασικό

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Format: @display
el: Μορφότυπος: @display

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)
