NPR (8.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି
