NPR (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Duration
te: నిడివి

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: Large (480×480)
te: పెద్దది (480×480)
