NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Access
fi: Pääsy

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Price
fi: Hinta

en: Authored on
fi: Luotu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Report
fi: Raportoi

en: Draft
fi: Keskeneräinen
