NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Draft
hy: Սևագիր
