NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Authored on
jv: Ditulis nang
