NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Price
lt: Kaina

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Report
lt: Ataskaita

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Message ID
lt: Žinutės ID
