NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Access
nl: Toegang

en: View
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Price
nl: Prijs

en: Submission URL
nl: Verzend URL

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Pending
nl: In afwachting

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Report
nl: Rapport

en: Delivered
nl: Afgeleverd

en: Draft
nl: Concept

en: Message ID
nl: Bericht-ID
