NTH Mobile (1.0.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Access
cs: Přístup

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Price
cs: Cena

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Changed
cs: Změněno

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Report
cs: Výkaz

en: Draft
cs: Koncept
