NTH Mobile (1.0.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Access
ja: アクセス

en: View
ja: ビュー

en: Event
ja: イベント

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Session ID
ja: セッションID

en: Price
ja: 価格

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Changed
ja: 変更済

en: Failed
ja: 失敗

en: Keyword
ja: キーワード

en: Report
ja: レポート

en: Draft
ja: 下書き
