NTH Mobile (1.0.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Access
oc: Accès

en: View
oc: Veire

en: Event
oc: Eveniment

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Pending
oc: En espèra

en: Changed
oc: Modificat

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Draft
oc: Borrolhon
