NTH Mobile (1.0.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Access
ru: Доступ

en: View
ru: Просмотр

en: Event
ru: Событие

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Price
ru: Цена

en: Submission URL
ru: URL оповещения

en: Authored on
ru: Создан в

en: Pending
ru: В ожидании

en: Changed
ru: Изменение

en: Failed
ru: Не удалось

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Report
ru: Отчёт

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Draft
ru: Черновик

en: Message ID
ru: № сообщения
