NTH Mobile (1.0.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Access
uk: Доступ

en: View
uk: Перегляд

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Price
uk: Ціна

en: Submission URL
uk: URL для надсилання

en: Authored on
uk: Створено

en: Pending
uk: Очікування

en: Changed
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: Premium
uk: Вищий сорт

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Report
uk: Звіт

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Draft
uk: Чернетка

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Operators
uk: Оператори
