NTH Mobile (1.0.1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Price
gl: Prezo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Pending
gl: Pendente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: Keyword
gl: Chave

en: Report
gl: Informe

en: Draft
gl: Borrador
