NTH Mobile (1.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Pending
ga: Ar feitheamh
