NTH Mobile (1.0.1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Access
ur: رسائی

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
