NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: Next page
he: הדף הבא

en: Apply
he: החל

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Pagination
he: דפדוף

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
