NTT DATA Admin theme (1.0.13) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo
