Null Dates (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
