Null Dates (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı
