Null Dates (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: days
es: días

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Activity
es: Actividad

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Days of the week
es: Días de la semana

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
