Null Dates (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: days
et: päeva

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Activity
et: Tegevus

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
