Null Dates (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: days
eu: egunak

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena
