Null Dates (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: days
fa: روزها

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Activity
fa: فعالیت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام ماشینی
