Null Dates (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: days
gl: días

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema
