Null Dates (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Changed
gu: બદલ્યું
