Null Dates (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған
