Null Dates (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
