Null Dates (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە
