Null Dates (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: days
lt: dienos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
