Null Dates (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
