Null Dates (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: days
nn: dagar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
