Null Dates (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: days
oc: jorns

en: Activity
oc: Activitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Machine name
oc: Nom sistèma
