Null Dates (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
