Null Dates (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: days
ro: zile

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Activity
ro: Activitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Activity types
ro: Tipuri de activități
