Null Dates (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
