Null Dates (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu
