Null Dates (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: days
be: дні(дзён)

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Days of the week
be: Дні тыдня
