Null Dates (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
