Null Dates (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: days
cs: dny

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Activity
cs: Aktivita

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
