Null Dates (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: days
el: ημέρες

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Days of the week
el: Ημέρες της εβδομάδας
